Hakkımızda

Dünyamız her geçen gün yaşlanıyor. Küresel ısınmanın ve nüfus artışının etkisiyle yeni yeni hastalıklar ortaya çıkıyor. Bireysel sağlığımızı ve sevdiklerimizin sağlığını her şeyin önüne koyduğumuz günleri yaşıyoruz. Günler geçtikçe, sağlığın öneminin daha da artacağını çok iyi anlıyoruz. Gotocure ekibi olarak, kaliteli sağlık hizmetine ulaşmanın herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. İnsanların kaliteli sağlık hizmetine kolay ulaşmasını ve baştan uca iyi bir deneyimle sağlık seyahati satın almalarını hedefliyoruz.

Sağlık seyahati deneyiminin en önemli parçası tedavi planlamasıdır. Hastalarımız, gotocure.com aracılığıyla klinikleri inceleyebilir, geçmiş hastaların tecrübelerini okuyabilir, ihtiyaçları olan tedavi ile ilgili kliniklerden teklif isteyebilirler. Klinikler, hastanın kişisel bilgilerini görmeden sadece verdikleri bilgileri ve fotoğraflarını görürler. Fotoğraflar ve bilgiler GDPR kurallarına uygun bir şekilde saklanır ve paylaşılır.

Klinikler, hastanın vermiş olduğu bilgiler ışığında tedavi planlarını Gotocure sistemine yükler. Hasta, bu teklifleri karşılaştırabilir, shortlist oluşturabilir, nihayetinde de satın alabilir. Sağlık seyahati deneyimin diğer unsurları olan otel rezervasyonu, uçak bileti işlemleri ve şehir içi ulaşım rezervasyonlarını da Gotocure üzerinden satın alarak yaptırabilirler.

Tedavi için gelen misafirlerimiz aslında geldikleri şehrin kültürünü tanımak için de büyük fırsata sahipler. Bu anlamda lokal insanlar gibi şehirde zaman geçirebilirler. Mesela, şehir turuna katılabilirler, kuaföre gidebilirler, hamamda masaj yaptırabilirler, meşhur lezzetlerden tadabilirler. Tüm rezervasyonlarının ödemesini gotocure.com üzerinden yapabilir, rezervasyonlarını tamamlayabilirler. Gotocure olarak, sağlık seyahatinde misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını tek bir noktada yönetmeyi hedefliyoruz ve misafirlerimizi gotocure.com kullanmaya davet ediyoruz.